Skočit na obsah skočit na hlavní navigaci skočit na navigaci sekce

Jankovice

Úvod > Sport > Tenisový klub

Tenisový klub

Sportovní areál

Kurt

Tenisový kurt

Tenisový klub

Tenisový kurt stojí v hezkém klidném prostředí u lesa. Byl otevřen v r. 1985 a ve stejném roce začala i existence klubu neregistrovaných hráčů.

GPS: 49.3537200N, 17.6241353E

Kurt a klubovna Kurt od lesa

Tenisový areál v Jankovicích

Do areálu patří také klubovna se šatnou a sociálním zařízením. Klub každý rok pořádá turnaj ve dvouhrách i ve čtyřhrách.

Podrobné informace včetně celé historie klubu najdete na adrese http://tenis.jankovice.net.

LidéSprávce areálu

Petr Sedlařík
Jankovice
tel. 608 376 088

Oprava hřiště

Obec Jankovice získala dotaci od Zlínského kraje ve výši 500 000 Kč na realizaci tohoto projektu Oprava venkovního hřiště v obci Jankovice.

Předmětem projektu byla oprava povrchu hřiště, která zahrnovala výměnu podloží, odvodnění plochy, pokládku nové antuky a pořízení mantinelového systému. Celkové náklady činily 1 136 481 Kč.

Zlínský kraj

Opravu dotuje Zlínský kraj

V srpnu 2009 začala rozsáhlá rekonstrukce víceúčelového hřiště. Za finanční podpory Zlínského kraje a obecního úřadu probíhá kompletní výměna povrchu hřiště a příprava na instalaci přenosných hokejových mantinelů.

Válec Pokládka antuky

Nový povrch hřiště

V září 2009 bylo na víceúčelovém hřišti odstraněno zahliněné podloží a vybudován nový drenážní systém. Následovalo osazení obrubníků hrany hřiště a kotevních patek pro hokejové mantinely a základových patek pro sloupky tenisové nebo volejbalové sítě. V říjnu byly navezeny podkladní vrstvy kameniva a škváry. V závěru byl položen antukový povrch a instalovány mantinely.

Lajny Fatra

Na kurtu máme tenisové lajny z Fatry

Další fotografie z opravy hřiště.

DokumentyDokumenty

Provozní a hrací řád
PDF dokument, 290 kB
Provozní a hrací řád sportovního areálu. Informace o hrací době, úpravě kurtu, členství v tenisovém klubu a o pronájmu. Ceník a kontakty.